להורדה חינם | וירטואל דיג'יי להורדה חינם - Virtual dj

וירטואל דיג'יי להורדה חינם - Virtual dj

וירטואל דיג'יי להורדה חינם - Virtual dj נחשבת לאחת התוכנות הפופולאריות ביותר והמקצועיות ביותר לעריכת אודיו ווידיאו – כמו גם לשילוב האמנותי בין שני סוגי המדיות הללו

ובנוסף על כך, התוכנה מאפשרת לתקליטנים חובבנים ומקצוענים כאחד גישה לפונקציות אשר זמינות רק לאלה הרוכשים את מיטב הציוד המקצועני לתקליטנים – וכל זאת הם יכולים לעשות בנוחות של חדר המחשב האישי שלהם.

virtual dj - מה התוכנה מציעה?

Virtual dj הינה תוכנה אשר עמוסה באינספור פונקציות אשר מקלות על המשתמש שאין לו הכשרה מקצועית – ובחלק מהמקרים אפילו ידע בסיסי – בביצוע פעולות של עריכת וידיאו, יצירת וידיאו קליפים, עריכת שירים, יצירת מיקסים ועוד קשת רחבה ומגוונת של פעולות אשר מהוות חלק בלתי נפרד מהמופע של כל תקליטן מקצועי אשר מכבד את עצמו ואת הקהל שלו. להלן רשימה חלקית ביותר של הפונקציות שמציעה התוכנה וירטואלי דיג'יי

יצירת מיקסים לשירים קיימים

אחת מהאפשרויות הנפוצות ביותר של תוכנה זו היא ליצור מיקס לשיר קיים, זאת אומרת, לקחת שיר מוכן, לשנות חלק מן המאפיינים שלו ולהוסיף לו מאפיינים חדשים (כמו קצב, אפקטים, תוספת שירה וכיוצא באלה) על מנת ליצור שיר חדש לגמרי. לתוכנה זו יש מנוע לופים אוטומאטי, כמו גם סמפלר מסונכרן, אשר מאפשרים לתקליטן החובב – או המקצועי – לערוך מיקסים יוצאי דופן בזמן אמת, ללא כל צורך להיערך לכך מבעוד מועד. בנוסף על כך, התוכנה מאפשרת לתקליטן לראות את כל הפעולות שהוא עושה מיוצגות בצורה חזותית, וגם המבנה של השיר מיוצג בצורה חזותית, כך שהתקליטן תמיד רואה מה עומד לקרות מבחינת המבנה ולכן הוא יכול להכין את עצמו לשינויים שברצונו לערוך בשיר.

פטיפון וירטואלי באמצעות וירטואל דיג'יי

אחת מהפונקציות הפופולאריות ביותר בקרב האנשים השונים אשר משתמשים בתוכנה virtual dj  היא האפשרות להשתמש בתקליטי ויניל, ממש כמו תקליטן מקצועי אמיתי אשר מתקלט במסיבות ובהופעות.

זה עובד בדרך הבא: המשתמש בוחר קובץ אודיו מתוך ספריית השירים אשר נמצאת במחשב שלו, ולאחר שהוא "הניח את התקליט על הפטיפון", הוא יכול להפעיל את הפטיפון באמצעות העכבר ועל ידי כך לשנות את המהירות של נגינת התקליט, לעשות "סקרצ'ים" כמיטב המסורת ולעשות עוד מגוון רחב של פעולות אשר ניתן לבצע באמצעות הפטיפון המסורתי.

בנוסף על כך, התוכנהvirtual dj  כוללת גם אפשרויות נוספות כמו עריכת וידיאו למטרת יצירת וידיאו קליפים לשירים ולמיקסים, יצירת וידיאו ארט, שידור של המיקסים הביתיים של המשתמשים אל תחנות רדיו אשר משדרות באינטרנט והאפשרות לחלוק את המיקסים והסטים שלהם עם משתמשים אחרים ברשת אשר הינם תקליטנים חובבים בדיוק כמוהם, ועל ידי כך להחליף עמם מידע, טיפים ועוד.

דירוג הורדה

הדירוג שלך: ללא ממוצע: 6.4 ( 72 הצבעות)