להורדה חינם | משחקים להורדה בחינם | סימס להורדה חינם - Sims | רייזינג איגל להורדה חינם

רייזינג איגל להורדה חינם

רייזינג איגל להורדה חינם הינו משחק פעולה מגוף ראשון (מה שידוע בתור first person shooter) רב משתתפים אשר מנוהל באמצעות רשת האינטרנט.

שמו המלא של המשחק הינו רייזינג איגל – לוחמה עתידנית, ובמשחק מוצגות יחידות צבאיות שונות מתרבויות שונות וממקומות שונים ברחבי העולם. בין היתר, אפשר למצוא במשחק את יחידת המרינס של צבא ארצות הברית, את צבא השחרור העממי, את היחידה הצבאית גולני של צבא ההגנה לישראל ואפילו את משמר המהפכה האיראני.

עבור כל אחת ואחת מאותן יחידות אשר ניתן לגלם במשחק, יש סוגים שונים של דמויות חיילים, כאשר כל דמות נהנית ממלאי כלי נשק ייחודי משלה, ביצועים ייחודים משלה ותוספות מיוחדות שאין לדמויות האחרות. בין היתר, הדמויות הללו כוללות חיילים בתפקידים של צלף עם רובה צלפים משוכלל, חייל אשר נושא עמו מכונת ירייה עמוסה בקליעים, חייל אשר מתפקד בתור חבלן שיכול להרוס מבנים, חייל רגיל בעל כלי נשק רגילים כמו רובה, אקדח ורימונים, מפקד פלוגה, מפקד יחידה ועוד.

מטרת המשחק רייזינג איגל

רייזינג איגל (rising eagle) מאפשר לשחקנים במשחק לתפוס את המקום שלהם בהירארכיה הצבאית, כאשר כל אחד ואחד מאותם תפקידים אשר השחקנים יכולים למלא הינו בעל חשיבות מרבית ומשמעותית להצלחה של המשימה. אפשר לשמש בתור המפקד של המחלקה, אשר מפקד על מספר חוליות ביצועיות שונות כאשר לכל אחת ואחת מחוליות ביצועיות שונות אלה תפקידים ומשימות ייחודיות משלה.

בנוסף על כך, לכל אחת ואחת מהחוליות הללו יש מפקד אישי משלה (אשר גם אותו ניתן לגלם, כמובן). את החוליות מרכיבים חיילים בעלי תפקידים שונים, כאשר לכל אחד ואחד מאותם חיילים יש משימות שונות שעליו לבצע, מטרות שונות שעליו להשיג ויכולות וכישורים שונים אשר מסייעים לו להשיג את כל אלה בצורה הייחודית שלו.

אם אתם בוחרים לגלם את דמויות המפקדים במשחק, אתם זוכים בהזדמנות המרתקת לחלק לחיילים אשר נמצאים תחת הפיקוד שלכם כל פקודה אשר לדעתכם החיילים שלכם צריכים לבצע – ולעשות זאת מבלי לשאול ולו שאלה אחת, כמובן – על מנת שיחד תוכלו להשלים את המשימה אשר הוטלה עליכם. בנוסף על כך, אתם יכולים לבחור לגלם את הדמויות השונות של החיילים במשחק.

למשל, יש חיילים שהתפקיד שלהם אינו מסובך יתר על המידה – פשוט להסתער ולירות לכל עבר. החייל מהסוג הזה חמוש בקשת רחבה ומגוונת של כלי נשק הרסניים (כמו משגרי טילים או מכונות ירייה).
קישורים לאתרים בהם ניתן למצוא את המשחק רייזינג איגל להורדה חינם 

דירוג הורדה

הדירוג שלך: ללא ממוצע: 7.5 ( 62 הצבעות)