להורדה חינם | emule להורדה חינם

emule להורדה חינם

Emule להורדה חינם כל אחד יכול למצוא בקלות באינספור אתרים ברחבי הרשת, הודות לפופולאריות הגדולה מתמיד של תוכנות שיתוף קבצים להורדה חינם (כמו אימיול להורדה חינם או הגרסה החדישה והמעודכנת ביותר, אימיול 2010 להורדה חינם).

אימיול היא תוכנה אשר מאפשרת לאנשים המשתמשים בה לחלוק קבצים זה עם זה, אשר אחד מהדברים אשר מייחדים אותה ומבדילים אותה משאר התוכנות של שיתוף קבצים, הוא עצם העובדה כי התוכנה אימיול מתחברת גם לרשת הישנה והפופולארית (מזה לא מעט שנים) של אי דונקי, כמו גם לרשת המעט חדשה יותר – והפופולארית לא פחות – של קדמיליה.

בנוסף על כך, אימיול מאפשרת למשתמשים בה לערוך החלפה ישירה של מקורות הקבצים בין המשתמשים השונים בתוכנה, כמו גם שיחזור מהיר מהרגיל של קבצים אשר שלמות ואיכותם נפגעה בעת תהליך העברתם בין המשתמשים, שימוש בשיטה של ניקוד (אשראי), אשר לפיה האנשים אשר מעלים את הכמות הגדולה ביותר של הקבצים אשר נמצאים בתוך המחשב שלהם – כמו גם אלה אשר מקציבים את רוחב הפס הגדול ביותר למטרה של שיתוף הקבצים שלהם – זוכים ביותר נקודות אשראי.

נקודות האשראי הללו מעניקות למשתמשים את הזכות להוריד במהירות הרבה יותר גבוהה לעומת שאר המשתמשים (אשר צברו פחות נקודות מהם), כמו גם את האפשרות להתקדם בתור על חשבונם של אנשים עם פחות נקודות אשראי ועוד כהנה וכהנה יתרונות אשר ללא ספק ישמחו את לבם של כל מי שחובב תוכנות שיתוף קבצים להורדה חינם והורדות של סרטים, מוזיקה, תמונות, מסמכים, משחקים וכיוצא באלה.

Emule להורדה חינם – מהם היתרונות של תוכנת ההורדות?

היום גולשים רבים עדים לפופולאריות ההולכת וגוברת של בלוגים אשר מוקדשים להורדות כלליות (כמו גם בלוגים אשר מוקדשים לנושאים מסוימים מאוד, כמו אלבומי הופעות בלבד, למשל), יחד עם זאת לא מעט מאותם גולשים וגולשים אחרים בוחרים לבצע את ההורדה של הקבצים אשר מעניינים אותם באמצעות תוכנות לשיתוף קבצים, בין אם הם עושים זאת לצד הורדות מאותם בלוגים ובין אם בתור צורת ההורדה הבלעדית שלהם.

מה שטוב ב Emule להורדה חינם, לעומת הבלוגים של ההורדות, היא שהרבה מקרים המשתמש מוצא – לפעמים לאחר לא מעט חיפושים את ההורדה אשר הוא מעוניין לשמור למחשב שלו, רק כדי לגלות כי הקישורים אשר נמצאים באתר כבר אינם פועלים וכי אף אחד לא טרח לעדכן אותם.

בתוכנות שיתוף קבצים להורדה חינם הקבצים אשר עולים בתוצאות החיפוש תמיד זמינים, מפני שלא מתקבלות תוצאות של קבצים אשר אינם קיימים זה פשוט עד כדי כך.