להורדה חינם | קונטר סטרייק להורדה חינם

קונטר סטרייק להורדה חינם

קונטר סטרייק להורדה חינם (counter strike) הינו משחק פעולה ויריות בגוף ראשון (מה שנקרא באנגלית first person shooter), אשר בנוסף להיותו כזה הינו גם משחק טקטי ומשחק מרובה משתתפים אשר משוחק באמצעות רשת האינטרנט. 

משחק זה למעשה הינו הרחבה של משחק הפעולה והיריות הפופולארי האלף לייף (half life), אשר בעקבות הפופולאריות הרבה שהוא זכה לה כבר הספיק להפוך למשחק בפני עצמו אשר כולל סדרה של משחקים שונים אשר יוצאים אחת למספר שנים בגרסה מעודכנת וחדשנית יותר.

משחקים חדשים להורדה חינם הם מה שנחשב היום למצרך מבוקש עד מאוד בקרב הגולשים ברשת האינטרנט אשר אוהבים לשחק במשחקי מחשב מעת לעת. אולם למרות שיש ברשת האינטרנט זמינות חסרת תקדים של קשת רחבה ומגוונת של משחקים חדשים להורדה חינם, אחד מהמשחקים הפופולאריים ביותר עודנו נותר קונטר סטרייק.

בנוסף על כך, קאונטר סטרייק איננו משחק אשר יצא בגרסה אחת ובכך נסתיים הסיפור שלו בעולם המשחקים, נהפוך הוא – בין הקשת הרחבה והמגוונת של גרסאות שונות אשר יצאו למשחק קונטר סטרייק ניתן למנות את – קונטר סטרייק: קונדישן זירו, קונטר סטרייק: סורס, קונטר סטרייק: אנתולוגי, כמו גם משחק של קונטר סטרייק אשר יצא בגרסה מיוחדת לקונסולת המשחקים של מייקרוסופט – אקס בוקס.

קונטר סטרייק 1.6 להורדה חינם – מהי עלילת המשחק?

קונטר סטרייק הוא משחק פעולה ויריות אשר מתרחש על רקע עלילתי אשר בו השחקן יכול לגלם חיילים ביחידה אשר פועלת נגד ארגוני טרור, או לחילופין לגלם את אחד מאותם טרוריסטים אשר משרתים את אותם ארגוני טרור.

השחקן במשחק צריך לנסות להשלים את המשימה אשר הוטלה עליו באופן אישי (בתור דמות מסוימת במשחק עם יעדים ויכולות משלה) כמו גם את המשימה הקבוצתית אשר הוטלה על הקבוצה שבה הוא בחר לקחת חלק. כל משימה – או פעולה – נפתחת בכך ששתי הקבוצות (של הלוחמה בטרור ושל הטרוריסטים) מופיעות במקום אשר מיועד להם בתוך סביבת המשחק.

השחקנים של counter strike

השחקן במשחק קונטר סטרייק יכול – בנוסף על בחירת צד בין "הרעים" ו"הטובים" – לבחור גם איזו דמות הוא מעוניין לגלם מבין כל הדמויות אשר מרכיבות את הקבוצות של הטובים והרעים, כאשר לרשות כל אחת מקבוצות אלה עומדות 4 דמויות – כאשר לכל אחת ואחת מדמויות אלה יכולות ומיומנויות ייחודיות משלה, אשר מעניקה לה יתרונות על גבי הדמויות האחרות.

בנוסף על כך, לפני תחילת כל משימה השחקן יכול לבחור לעצמו את הנשקים בהם הוא רוצה להשתמש במהלך המשימה – כמו גם את הציוד ההיקפי שישמש אותה במהלכה – והוא יכול לרכוש חפצים שונים אשר יסייעו לו בהשלמת המשימה שהוטלה עליו.

קישורים לאתרים בהם ניתן למצוא את המשחק קונטר סטרייק - counter strike

דירוג הורדה

הדירוג שלך: ללא ממוצע: 7.5 ( 85 הצבעות)