להורדה חינם | באבלס להורדה חינם - Bubbles

באבלס להורדה חינם - Bubbles

באבלס להורדה חינם (Bubbles) ניתן למצוא בקשת רחבה ומגוונת של אתרים שונים אשר מוקדשים למשחקי פלאש ברשת או להורדת משחקים בחינם למחשב. וכמו משחקים רבים אשר ניתן להוריד אותם בחינם מהאינטרנט ולשחק במחשב הביתי בזמן הפנוי, כך יש גם זמינות של המשחק באבלס להורדה חינם.

Bubbles להורדה בחינם – מה זה באבלס?

בשנים האחרונות רבים מהאנשים אשר מרבים לשחק משחקי מחשב שונים – בין אם הם משחקים און ליין ברשת או אם הם מורידים משחקים למחשב האישי שלהם – עדים לפופולאריות ההולכת וגוברת של משחקים פשוטים ומהנים, בהם כל אחד יכול לשחק. אחד מהמשחקים הפשוטים והמהנים ביותר אשר זמינים היום ברשת הוא באבלס להורדה חינם.

את המשחק באבלס ניתן לשייך לקטגוריית המשחקים שנעים על הטווח בין משחק יריות למשחק פאזל. באבלס להורדה חינם מהווה שילוב מעניין ומרענן בין היסודות השונים אשר מאפיינים משחקי פאזלים, משחקי יריות ואפילו משחקי אסטרטגיה ופעולה. המטרה של השחקן אשר משחק בבאבלס היא להביא לכך שכל הבועות אשר מופיעות על גבי המסך ייעלמו, ואת המטרה הזאת הוא יכול להשיג באמצעות ירי של בועה בעלת צבע זהה לעבר קבוצת הבועות האחרות. כאשר השחקן יוצר רצף של שלוש בועות – או יותר – באותו הצבע, הן מתפוגגות ונעלמות מן המסך.

בנוסף על כך, כאשר השחקן מצליח להתאים בין הצבעים השונים של הבועות וליצור מספיק רצפים – וכלל שהרצף גדול יותר, כך מקבלים יותר נקודות – ובסופו של דבר להעלים את כל הבועות מעל פני המסך. בעת העלמת כל הבועות מהמסך, ניתן לראות כיצד הן מתפוצצות ויוצרות זיקוקים מה שבעצם מסמל את זה שהשחקן השלים בהצלחה השלב ועובר לשחק בשלב הבא, אשר הינו כמובן ברמה מעט גבוהה יותר.

באבלס  – מהי הסיבה לפופלאריות הרבה של המשחק?

את הזמינות הרבה של המשחק באבלס להורדה חינם ברחבי הרשת ניתן להסביר באמצעות העבודה שמהשחקנים אשר משחקים במשחק לא נדרשות יכולות מיוחדות או הבנה בתחומים מיוחדים, אלא רק את היכולת להשתמש בעכבר, להתאים בין הצבעים השונים של הבועות אשר מופיעות בכל אחד מהשלבים, לכוון בדיוק לעבר הבועות ולירות עליהן.

בנוסף על כך, אחת מהסיבות לפופולאריות של המשחק באבלס, היא שבניגוד להרבה משחקים אחרים, במשחק הזה יכולים לשחק גם ילדים וגם מבוגרים, מפני שהוא כל כך קל לתפעול. ואין ספק כי משחק זה הינו פופלארי בעיקר בקרב ילדים קטנים – ובחלק מהמקרים אפילו בקרב אנשים מבוגרים, אשר גם הם החלו להתמכר למשחק, הודות לקלות הרבה אשר בה ניתן לתפעל אותו.
קישורים בהם ניתן למצוא את המשחק באבלס להורדה חינם
 

דירוג הורדה

הדירוג שלך: ללא ממוצע: 7.5 ( 62 הצבעות)