להורדה חינם | אנטי וירוס להורדה חינם | avg להורדה חינם

avg להורדה חינם

Avg להורדה חינם מאפשרת לכל מי שמשתמש במחשב וכפי שכולם יודעים, מדובר בחלק הארי של אוכלוסיית העולם המודרני לעשות זאת בצורה בטוחה ומסודרת.

מפני שככל שנוספים יותר ויותר משתמשים לרשת האינטרנט מדי יום ויום ובקצב מסחרר ובלתי נשלט גדלה גם הסבירות שגורמים מזיקים ובלתי רצויים יזהמו את רשת האינטרנט בכל מיני וירוסים, קבצים מסוכנים ומזיקים, סוסים טרויאנים וכיוצא באלה.

אנטי וירוס avg – מה התוכנה מציעה למשתמשים?

האנטי וירוס של avg ניתן להורדה חינם ללא כסף באמצעות האתר של החברה או כל אתר הורדות אחר אשר מוקדש להורדה של תוכנות באופן חופשי או חינמי. לתוכנת אנטי וירוס זו קשת רחבה ומגוונת של אפשרויות, אשר כל אחת ואחת מהן מטרתה לעזור למשתמשים – מתחילים ומנוסים כאחד – להגן על המחשב שלהם בצורה המרבית והטובה ביותר.

 

אנטי וירוס זה כולל מנגנון מתוחכם אשר מסוגל לאתר במהירות וביעילות קבצים מסוכנים כמו וירוסים, תולעים, סוסים טרויאנים ויישומים בלתי רצויים אשר יושבים כמו עלוקות על המשאבים של המחשב. בנוסף על כך, לתוכנה זו יש מנגנון מובנה אשר מטרתו להגן על המחשב האישי מפני תוכנות שמטרתן לאסוף מידע אודות הבעלים של המחשב, בין אם מדובר בתוכנות אשר מופעלות על ידי המשתמש עצמו (באי ידיעתו) ובין אם מדובר באתרים אשר עושים זאת בהסתר.

 

מלבד זאת, תוכנת האנטי וירוס הזאת כוללת גם סורק של מכתבים אלקטרוניים, אשר סורק בצורה אוטומאטית את כל המכתבים הנכנסים, על מנת להימנע מזיהום על ידי אנשים אחרים, כמו גם את כל המכתבים היוצאים, על מנת להימנע מהאפשרות הלא כה נעימה להדביק את המחשבים של אנשים אחרים בזיהומים בלתי רצויים ועוד תכונות רבות אשר מועילות להגנה על המחשב מפני סכנות ומזיקים.

אנטי וירוס avg – אנטיוירוס חינמי

יש גרסה של האנטי וירוס הזה בשם avg 8.5 ויש גרסה של אנטי וירוס זה בשם avg 9 להורדה חינם, כאשר מן הסתם העדיפות ניתנת לגרסה החדישה ביותר. אך גם אם תצליחו להשיג את הגרסה הקודמת, אין ספק כי תוכלו ליהנות מביצועים מרשימים ביותר בתחום ההגנה על המחשב וניקיונו מוירוסים – בהחלט ביצועים מרשימים מאוד ביחס לתוכנה אשר מוצעת חופשי, ללא כל צורך בתשלום כספי כלשהו.

 

לתוכנה ישנם מתחרים המאפשרים הגנה דומה ובתמהילי פרסומות או קניית תוכנה הנותנות עוד אפשרויות הגנה, ביניהם יש את nod32aviraavast ועוד.

 

אחת מהסיבות העיקריות לכך שחשוב לשמור על גרסה חדישה ועדכנית ככל האפשר, היא מפני שבתחום של הוירוסים למחשב כל הזמן יוצאים "חידושים", זאת אומרת, חדשות לבקרים אנשים יוצרים וירוסים הרסניים יותר מתמיד ככה שתמיד צריך לעמוד על המשמר ולדאוג שתוכנת האנטי וירוס אשר מותקנת על המחשב (במקרה הזה אנטי וירוס avg) תהיה מעודכנת לגבי כל הוירוסים, הסוסים הטרויאנים וכל שאר הזבל אשר לעתים קרובות יותר ממה שהיינו רוצים מציף את רשת האינטרנט ללא הפסקה. ניתן לבצע עדכון חופשי וגם חינמי של התוכנה באמצעות התחברות לאתר האינטרנט של החברה והורדת קובץ עדכון אשר מכיל את כל המידע שהתוכנה צריכה לדעת לגבי וירוסים חדשים, קבצים מזיקים, תוכנות מזיקות וכיוצא באלה.

דירוג הורדה

הדירוג שלך: ללא ממוצע: 7.6 ( 39 הצבעות)