להורדה חינם | 7-zip להורדה חינם

7-zip להורדה חינם

7-zip חופשי היא תוכנה אשר מאפשרת לכל מי שבוחר להורידה בצורה חינמית לחלוטין למחשב שלו לכווץ תיקיות, להקטין קבצים, והיא למעשה מהווה דוחס עוצמתי ביותר המהווה תוספת משמעותית וחשובה לארגז הכלים של המחשב. 7 זיפ הינה למעשה תוכנה ליצירת ארכיונים במחשב אשר מופצת בצורה חינמית לגמרי, ובנוסף על כך היא מופצת עם קוד פתוח – מה שמאפשר לאנשים אשר אוהבים את התוכנה ומשתמשים בה לערוך בה שינויים כתוצאה מחוויית השימוש שלהם בתוכנה ועל ידי כך להוסיף ולשפר אותה כל זמן שהם משתמשים בה.

7-zip חופשי מאפשרת למשתמשים ליצור ארכיונים בפורמט החדשני של 7 זיפ, כמו גם לפתוח קבצים מסוג זה ולהוציא מתוכם את הקבצים אשר כווצו ונדחסו לכדי קובץ ארכיון. ניתן להבחין בפורמט הייחודי של תוכנה זו באמצעות סיומת שם הקובץ הייחודית שלה - *.7z – אשר מאפשר להכיל בקובץ יחיד מספר כמעט בלתי מוגבל של תיקיות וקבצים – למעשה, מה שהתוכנה עושה זה להקטין קבצים – ועל ידי כך לסייע בידי המשתמשים בתוכנה להגן על הקבצים שלהם בצורה בטיחותית, תוך כדי שימוש בכלים יעילים כמו דוחס, על מנת לנצל בצורה המרבית את הנפח אשר זמין בכונן הקשיח של המחשב.

7 זיפ – תוכנה חינמית ושימושית

7 זיפ הינה תוכנה חינמית לחלוטין, כפי שצוין בפסקאות הקודמות, ויש לכך חשיבות בלתי מבוטלת. הסיבה לכך היא שרוב התוכנות אשר באמצעותן ניתן להקטין קבצים שניתן למצוא ברשת האינטרנט ניתנות להורדה בחינם, אולם השימוש בהם בצורה חינמית לגמרי מוגבל למשך פרק זמן מסוים (בדרך כלל חודש), כאשר לאחר מכן האדם אשר משתמש בתוכנה – ואשר מעוניין להמשיך להשתמש בה – צריך להירשם לאתר ולשלם בעד התוכנה. לחילופין, יש תוכנות אשר מאפשרות למשתמשים שהורידו גרסה חינמית להמשיך להשתמש בה ב"חינם", אבל מחייבות אותם לצפות בפרסומות או להקליק על מודעות וחלונות שנפתחים ועל ידי כך משבשים את מהלך העבודה על המחשב.

7-zip חופשי, לעומת זאת, כשמו כן הוא והוא מאפשר לגולשים הן להוריד את התוכנה בצורה חינמית והן להשתמש בה על מנת להקטין קבצים מבלי שהם יצטרכו לשלם על כך ולו אגורה שחוקה בודדה. ומפני שמדובר בתוכנה אשר עומדת בכל הסטנדרטים אשר הוצבו על ידי תוכנות הכיווץ האחרות – במונחים של אחוזי דחיסה, למשל – אין ספק כי עצם העובדה שתוכנה זו חינמית מעניקה לה יתרון בולט על פני האחרות כמו לדוגמא ווינראר / Winrar בלועזית אשר מוגבלת בתנאי השימוש.