להורדה חינם | סרגל כלים להורדה חינם

סרגל כלים להורדה חינם

סרגל כלים (Toolbar) זהו בעצם תוכנה שמתלבשת על הדפדפן ונותנת שאפשר לעשות ישר מהדפדפן בו אתם גולשים, כשמו כן הוא, זה סרגל שיש בו כלים שונים עבורכם.

איך נראים סרגלי כלים?

זה בעצם שורה שנוספת לכם בדפדפן, סרגלי כלים נמצאים בסוף החלק העליון של הדפדפן שבו אתם גולשים ברגע זה, רוב הסיכויים שכבר התקנתם בין בטעות ובחינם סרגל כלים או שתיים על הדפדפנים שלכם.

מה נותן Toolbar?

בכל Toolbar ישנם פיצ'רים שונים, ישנם סרגלי כלים שיש בהם אפשרויות כגון: חיפוש, תרגום , צפייה בסרטים, לקרוא בלוגים, להיכנס למייל, לקבל עדכונים ממגוון אתרים ועוד.

בעצם מה שהסרגל כלים נותן לכם הוא אפשרויות נוספות מבלי לחפש אותם ברשת, אלא לקבל אותם על הדפדפן הקיים שאתם גולשים בו.

האם טולברים מקצרים את זמני העבודה והחיפוש?

אם מצאתם לכם טולבר טוב שמתאים לכם, אז הדבר יכול לקצר לכם המון זמן בחיפושים בגוגל וברשת עבור כלים שונים, רדיו, טלויזיה, מאקו, משחקים או סרגלי כלים הורדות או סתם לינקים לאתרי אינטרנט שונים, הקישורים בטולברים מאפשרים מציאה של הדברים האהובים במהירות ובקלות.

איזה סרגלי כלים קיימים?

קיימים מגוון רחב מאוד של סרגלי כלים שמאפשרים מגוון רחב של אופציות, כיום כל חברה שמכבדת את עצמה מכינה לעצמה סרגל כלים, בין אם זה להפצה לכלל המשתמשים ברשת או רק לעובדים שלה בחברה על מנת לקצר תהליכי עבודה, כמו שנאמר כאן לפני – לא צריך לחפש את השירותים השונים . הם קיימים על הדפדפן תמיד.

איפה ניתן להוריד סרגל כלים?

ניתן להוריד סרגל כלים במגוון רחב של מקומות אבל אנחנו קיבצנו לכם את סרגלי הכלים הטובים ביותר בשוק הישראלי.