להורדה חינם | ספרים בעברית להורדה חינם

ספרים בעברית להורדה חינם

ספרים בעברית להורדה חינם הם מצרך אשר ככל שהזמן עובר הופך ליותר ויותר פופולארי בקרב קהל הקוראים והגולשים הישראלי.

אחת מהסיבות העיקריות אשר אחראיות לפופולאריות ההולכת וגוברת של ספרים בעברית להורדה חינם היא ככל הנראה העובדה שמדינת ישראל – כמו בתחומי תרבות אחרים, ולא רק תחומי תרבות – מושפעת בצורה ישירה ובמידה בלתי מבוטלת ממדינות המערב באופן כללי וממדינת ארצות הברית בפרט.

וכל אדם אשר מתמצא מעט בתרבות – או יותר נכון, תרבות הצריכה – של ארצות הברית (וגם של אירופה) יודע כי ספרים אלקטרוניים הם כבר לא נחלתם הבלעדית של חנונים במשקפיים אשר בסך הכול מחפשים אחר עוד דרך לקרוא את ספרי המדע בדיוני והפנטזיה שלהם ולשאת אותם עמם לכל מקום אשר אליו הם מגיעים.

הורדת ספרים אלקטרוניים בעברית

כך הדבר גם בנוגע לשוק הספרים האלקטרוניים, אשר בשנים האחרונות מתחיל להתפתח בצורה מהירה יותר בתחומי מדינת ישראל. ואפילו חרף העובדה שהטרנד הצרכני הזה מגיע למדינת ישראל באיחור מה, אין כל צל של ספק כי העתיד של ספרים בעברית להורדה חינם מובטח. אחת מהסיבות העיקריות לכך היא מפני שרבים הם האנשים אשר טוענים כי עם ישראל הוא "עם הספר" וכי תושבי מדינת ישראל מרבים לקרוא ספרים בכמות שאין כדוגמתה בקרב עמים אחרים. ואם אכן כך הדבר ייתכן שעם התפתחות הטכנולוגיה, וכתוצאה מכך התפתחות של טכניקות חדשניות של צריכה, עם ישראל יתפתח גם הוא מהיותו "עם הספר" ויעבור אבולוציה צרכנית וטכנולוגית שתהפוך אותו ל"עם הספר האלקטרוני".


אז ככל שחולף לו הזמן אפשר למצוא יותר ויותר אנשים אשר בוחרים לשווק את הספרים שלהם בתור ספרים אלקטרוניים – בין אם הם משווקים כספרים אלקטרוניים בלבד ובין אם מדובר בהפקת ספר אלקטרוני לצד הפקת ספר רגיל מהדור הישן. ואחד מאותם ספרים אלקטרוניים מצליחים אשר יצאו בשפה העברית הוא הספר "סודות הפיתוי". ניתן למצוא את הספר סודות הפיתוי להורדה חינם, ומי שאכן יוריד ספר זה יזכה להצצה בלעדית וחסרת תקדים לתוך עולמו של דון ז'ואן ישראלי מודרני, אשר חולק עם הגבר הישראלי הביישן את כל הטכניקות אשר יעזרו לו להפסיק לדאוג ולהתחיל לאהוב את הנשים כפי שהם באמת היו רוצים לעשות.
 

 

דירוג הורדה

הדירוג שלך: ללא ממוצע: 7.2 ( 17 הצבעות)