להורדה חינם | בבילון להורדה חינם

בבילון להורדה חינם

בבילון להורדה חינם היא בין תוכנות התרגום הנפוצות ביותר בקרב גולשים ברשת האינטרנט.

בנוסף על כך שתוכנת בבילון מציעה למשתמשים שלה שירותי תרגום מקוונים (ולא מקוונים), מילונים בכל שפה אפשרית, מילוני מונחים מקצועיים ועוד אינספור שירותים בתחום השפה, בבילון מהווה למעשה גם כלי מצוין לאיסוף מידע לגבי כל דבר שניתן להעלות על הדעת – הודות לחיבור עם אתרים כמו ויקיפדיה, אנציקלופדיות נוספות ברחבי הרשת, מנועי חיפוש ושירותי מידע מקוונים. כל זאת ועוד באמצעות הקלקה אחת על כפתור העכבר.

בבילון להורדה חינם – מהם ההבדלים בין בבילון לאתרים כמו מורפיקס או קוף?

בשנים האחרונות ניתן להבחין בעלייה ניכרת בכמות של האתרים ברשת אשר מציעים שירותי תרגום מקוונים, ואין כל צל של ספק כי ככל שהזמן עובר גדלה הפופולאריות של אתרים אלה בקרב הגולשים השונים ברשת האינטרנט. כתוצאה מכך, בנוסף על כל האתרים של חברות מחוץ לארץ אשר מוקדשים לשירותי תרגום מכל שפה שניתן לדמיין לכל שפה שאפשר להעלות על הדעת, ישנן גם לא מעט חברות ישראליות אשר בחרו להיכנס לתחום של שירותי תרגום מקוונים – כאשר הבולטים מבין שירותי תרגום מקוונים אלה הינם האתרים של מורפיקס ושל קוף.


אז אם אכן ישנם אתרים כה פופולאריים ושימושיים אשר מציעים לגולשים ברשת שירותי תרגום מקוונים, נוחים וללא כל צורך בדמי תשלום או בהרשמה לאתר, איזו סיבה יש להעדיף את השימוש בתוכנה כמו babylon להורדה חינם על פני אתרים אלה? ובכן, ראשית כל לתוכנה של בבילון יש גישה מורשית לקשת רחבה ומגוונת של מילונים שונים ומשונים, החל ממילון אוקספורד וכלה במילוני מונחים אקזוטיים למביני עניין בלבד. המשאבים העצומים אשר עומדים לרשות חברת ענק כמו בבילון מאפשרים לה להציע למשתמשים שלה אינספור מילונים, מילוני מושגים, אוספים של ביטויים, מילון סלנג ועוד כהנה וכהנה מילונים אשר יכולים להביא תועלת למשתמשים השונים.

בבילון 8 להורדה חינם – יתרונות נוספים של התוכנה

מלבד להיצע הנרחב והעצום של המילונים אשר עומדים לרשות המשתמשים בתוכנה בבילון, אחד מהיתרונות הנוספים אשר יש לתוכנה זה ואשר הופכים אותה לעדיפה על פני שירותי התרגום המקוונים של האתרים השונים ברחבי הרשת, הוא שתוכנת בבילון מאפשרת למשתמשים לתרגם מילים באמצעות הקלקה אחת על העכבר – הקלקה אשר הם יכולים לעשות בין אם הם מחוברים לרשת ובין אם הם גולשים במצב אוף ליין.

אין כל צל של ספק כי הנוחות שמציעה בבילון עולה בעשרות מונים על זו שמציעים שירותי התרגום המקוונים השונים.

הסיבה לכך נעוצה בעובדה שכאשר אדם רוצה לתרגם מילה באמצעות אחד מהאתרים אשר מציעים מילונים מקוונים לתרגום, הוא צריך להעתיק את המילה ולהדביק אותה לתיבת הטקסט אשר נמצאת בחלון אחר או כרטיסיה אחרת של הדפדפן (או להקליד אותה במו ידיו) – מה שבאופן וודאי הופך את מלאכת התרגום המקוון למעט יותר מסורבלת מהרצוי. בניגוד גמור לכך, המשתמשים בתוכנת בבילון יכולים פשוט להעביר את הסמן של העכבר על המילה אשר הם מעוניינים בתרגום שלה, להקליק על הכפתור הימני של העכבר (או כל צירוף אחר, לפי בחירתם האישית) ותכף ומיד יופיע על המסך התרגום למילה המבוקשת.

דירוג הורדה

הדירוג שלך: ללא ממוצע: 7.5 ( 62 הצבעות)