להורדה חינם | אקרובט רידר להורדה חינם

אקרובט רידר להורדה חינם

אקרובט רידר להורדה חינם (adobe acrobat reader) היא תוכנה מבין התוכנות הפופולאריות ביותר אשר מיועדות לשם קריאה של קבצי פי די אף (pdf).

אקרובט רידר להורדה חינם היא תוכנה מבית היוצר של אדובי סיסטמס (adobe systems) אשר בעזרתה המשתמשים יכולים, בנוסף על קריאת קבצי פי די אף, גם ליצור קבצים מסוג זה, לערוך אותם, להדפיס אותם ולנהל אותם בעזרת קשת רחבה ומגוונת של כלים אשר נוצרו במיוחד על מנת לעבוד עם קבצי pdf על הצד הטוב ביותר.

כפי שצוין קודם לכן, אקרובט רידר היא תוכנת pdf להורדה חינם וניתן להשתמש בה על מנת לעשות לא מעט פעולות עם קבצים מהסוג של פי די אף, אשר ככל שהזמן עובר הם הולכים ונעשים יותר ויותר נפוצים בקרב קהלים גדולים יותר של משתמשים, בייחוד לעומת תקופות אחרות, בהן קבצי פי די אף היו נחלתם של אנשי מקצוע ותו לא.

הורדת אקרובט רידר – מה אפשר לעשות באמצעות התוכנה?

• תוכנה זו כוללת מנגנון מתקדם ומשוכלל ביותר, אשר באמצעותו ניתן להצפין קבצי פי די אף על מנת להגן עליהם מפני חשיפה בלתי רצויה ולשמור על דרגה גבוהה ככל האפשר של פרטיות. בנוסף על כך, בתוכנת אקרובט רידר מובנה תוכנה אשר מטרתה למצוא וירוסים, תולעים וסוסים טרויאנים אשר מסתתרים בתוך קבצי פי די אף ואשר עשויים לפגוע במחשב בצורה בלתי הפיכה.

• בגרסה החדשה של התוכנה יש אפשרות מורחבת להוסיף הערות לטקסטים בזמן שקוראים אותם, כמו גם לשתף קוראים אחרים בהערות ולקרוא את ההערות שהוסיפו לטקסט אנשים אחרים. בנוסף על כך, ניתן גם להדגיש ולהבליט חלקים מסוימים בטקסט.

• תוכנה זו כוללת גם מנוע חיפוש מתקדם, אשר באמצעותו ניתן למצוא בתוך המסמכים את המושגים המבוקשים תוך מספר שניות, אפילו במסמכים אשר כוללים אלפי עמודים. ניתן לחפש במסמך, בהערות, בהדגשות ואפילו במספר קבצי פי די אף בעת ובעונה אחת.

• כמו כן, אקרובט רידר כוללת בגרסתה החדשה גם תמיכה בפורמטים שונים של מולטימדיה – כמו קבצי פלאש, בין היתר – מה שמעניק למשתמשים את האפשרות לקחת קבצי טקסט ומסמכים רגילים ולהפוך אותם לעשירים יותר במידע תוך כדי שימוש במספר רחב של פורמטים מלבד הטקסט עצמו.