להורדה חינם | אנטי וירוס להורדה חינם | אנטי וירוס nod32 להורדה חינם

אנטי וירוס nod32 להורדה חינם

אנטי וירוס nod32 להורדה חינם אשר ידוע יותר בפי רוב המשתמשים פשוט בתור נוד 32 הינה תוכנת אנטי וירוס חינמית לחלוטין, אשר למעשה הינה הרבה יותר מאשר תוכנת אנטיוירוס ותו לא.

הכוונה בך היא שתוכנת האנטי וירוס של נוד 32 כוללת בתוכה קשת רחבה ומגוונת של כלים שימושיים שונים כאשר כל אחד משרת מטרה אחרת שכל אחד ואחד מהם נכללו על מנת לאפשר למשתמשים בתוכנה לתת מענה ולטפל בצורה יעילה ומהירה בכל הסכנות אשר עשויות לצוץ בעקבות שימוש ברשת האינטרנט.

 

אנטי וירוס nod32 להורדה חינם פותחה לראשונה אי שם בראשית שנות התשעים, בדיוק בתקופה אשר בה וירוסי מחשב כבר לא היו תקלה נדירה שאירעה לעתים רחוקות, אלא מגמה ניכרת אשר הצביעה על הכיוון אשר אליו פונה עולם המחשב אשר השתנה בצורה בלתי הפיכה מאז ההתפשטות הנרחבת של הגישה הפשוטה והמהירה לרשת האינטרנט ברחבי רוב מדינות העולם (לפחות בעולם המערבי).

כפי שכבר צוין קודם לכן, התוכנה נוד 32 הינה הלכה למעשה חבילה כללית של אמצעי הגנה שונים, ביניהם אנטי וירוס תקני וחזק, מערכת אישית של "חומת אש" להגנה מפני חדירות למחשב אשר עשויות להתבצע באמצעות תוכנות מזיקות שונות, תוכנה שמסננת דואר אלקטרוני מיותר ובלתי רצוי ("דואר זבל") ועוד כהנה וכהנה כלים שימושיים להגנה על בריאותו הכללית של המחשב.

 

האנטי וירוס של חברת ESET, נוד 32, הינו אנטי וירוס אשר מתאים לסוגים שונים של משתמשים – החל במשתמשים ביתיים ללא ידע נרחב במחשבים או בנושאי בטיחות והגנה וכלה בעובדי מחשב מקצועיים אשר צריכים (ואפשר אף לומר חייבים) להגן על המחשב שלהם בצורה המרבית בכל שעה ושעה שהמחשב פועל או מחובר לרשת האינטרנט שכפי שכבר יודעים רוב האנשים, איננה בטוחה ומוגנת כפי שהייתה בראשית דרכה. בנוסף על כך, תוכנה זו פועלת במהירות גבוהה במיוחד ומאפשרת למשתמשים לערוך סריקות מלאות מהר יותר, מבלי לפגוע באיכות העבודה המצוינת של התוכנה – כפי שיעידו הפרסים הרבים אשר בה זוכה התוכנה בתחום אבטחת המחשב.

המתחרים המוכרים של התוכנה הם: avgaviraavastkaspersky