להורדה חינם | אנטי וירוס נורטון להורדה חינם

אנטי וירוס נורטון להורדה חינם

אנטי וירוס נורטון להורדה חינם הוא אחד מהמוצרים הנפוצים ביותר ברשת האינטרנט, כאשר אינספור גולשים ברחבי העולם מורידים גרסאות שונות של התוכנה מדי יום.
 

תוכנה זו הגיחה לאוויר העולם לאחר שנים רבות של עמל והשקעה של כמה מהמתכנתים הטובים ביותר בעולם אשר עובדים עבור תאגיד סימנטק – אשר כבר מזמן הפך לשם דבר בתחום הבטיחות באינטרנט וההגנה על המחשב מפני מזיקים שונים כמו וירוסים, סוסים טרויאנים, תולעים ועוד קשת רחבה ומגוונת של דברים אשר יכולים להרוס שנים של עבודה על המחשב באמצעות הקלקה תמימה אחת.
 

אנטי וירוס נורטון להורדה חינם בגרסה החדישה והמתקדמת ביותר שלה נחשבת על ידי משתמשים רגילים – כמו גם על ידי מומחים ובקיאים בתחום ההגנה על המחשב – כאחת מתוכנות האנטי וירוס המהירות ביותר, החכמות ביותר והחזקות ביותר שאי פעם יצאו לשוק המחשבים, אשר בו לא מעט תחרות בין חברות שונות שמציעות תוכנות אנטי וירוס מסוגים שונים.
 

נורטון אנטיוירוס להורדה חינם – מה מציעה התוכנה?

נורטון אנטי וירוס להורדה חינם היא תוכנה אשר כבר קיימת בלא מעט גרסאות שיצאו לאורך השנים, מפני שבחברה אשר בה פותחה תוכנת אנטי וירוס זו – תאגיד סימנטק (Symantec) – אינם נוהגים לנוח על זרי הדפנה והם תמיד דואגים להתעדכן בכל החידושים האחרונים בתחומים של אבטחת מידע, הגנה על המחשב מפני קבצים מזיקים שונים וכיוצא באלה.
 

לכן בכל פעם בחברה מוציאים גרסה מתקדמת יותר ואמינה יותר של נורטון אנטי וירוס להורדה חינם, על מנת לוודא כי המשתמשים אשר בוחרים להשתמש בתוכנת אנטי וירוס זו יהיו תמיד שבעי רצון.
נורטון אנטי וירוס להורדה חינם מציעה קשת רחבה ומגוונת של כלים ואפשרויות אשר מסייעים למשתמשים להגן על המחשב שלהם.
 

כלים שימושיים בתוכנת Norton Antivirus

הגנה בזמן אמת – התוכנה Norton Antivirus תמצא כל קובץ מסוכן מיד לאחר שהוא הורד למחשב בטעות, והיא גם תזהה כל קובץ חשוד (כולל קבצים מכווצים וארכיונים).

סריקה מהירה וחזקה – סריקת המחשב וחיפוש וירוסים באמצעות תוכנה זו מתבצע בצורה מהירה מאוד ביחס לתוכנות אחרות, יחד עם זאת שתוכנה זו (עם כל המורכבות שבה) איננה מעמיסה על המחשב ומשאירה משאבים פנויים למשימות אחרות.

עדכונים זמינים – התוכנה מתריעה על עדכוני תוכנה מיד לאחר שהם משוחררים לרשת האינטרנט, וזאת בנוסף על העדכונים הקבועים מראש אשר נערכים בצורה אוטואמטית, מבלי שיהיה על המשתמש לנקוף אצבע לשם כך.